€379,00 Oorspronkelijke prijs was: €379,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00.
25 op voorraad
Betaal veilig achteraf met Billink!
Productspecificaties
| Specificatie | Omschrijving |
| Type | Li-ion |
| Model | JCEB360/ SF-03 |
| Merk | Volt Ride |
| Uitvoering | Vervangende accu |
| Serie | SF-03 |
| Vervangt | JCEB360/ SF-03 met 8,8-, 11- & 14,5 Ah |
| Voltage & capaciteit | 36V, 15Ah (540 Wh) |
| Celtype | Cilindrisch Lishen SS-serie |
| BMS | Standaard BMS |
| Behuizing | Spatwaterdicht |
| Connectoren | 5.5×2.1 DC |
| Gewicht | ca. 3,3 kg |
| Afmetingen | 375 × 150 × 64 mm |
| Conditie | Nieuw, fabrieksvers |
| Garantie | 24 maanden |
Bijbehorende producten
€59,95 Oorspronkelijke prijs was: €59,95.€44,95Huidige prijs is: €44,95.
€69,00 Oorspronkelijke prijs was: €69,00.€59,00Huidige prijs is: €59,00.
Productomschrijving
Deze Peugeot vervangende accu voor de Joycube JCEB360 (SF-03) is een hoogwaardige en betrouwbare oplossing voor Peugeot e-bikes die zijn uitgerust met de originele JCEB360/SF-03 met standaard BMS. Ideaal wanneer je op zoek bent naar een nieuwe accu met meer capaciteit en moderne accutechniek.
De accu is opgebouwd met Lishen SS-serie cilindrische cellen, bekend om hun stabiliteit, duurzaamheid en constante prestaties. Met een capaciteit van 15Ah (540Wh) biedt deze uitvoering bovendien meer actieradius dan de oorspronkelijke 8,8-, 11- & 14,5Ah varianten.
Daarnaast wordt deze vervangende accu standaard geleverd met een nieuwe, passende oplader, zodat je direct veilig en probleemloos kunt laden.
Belangrijk: passing in de bagagedrager
Deze Peutgeot accu is elektrisch en technisch compatibel geheel is met de Joycube JCEB360 / Phylion SF-03 (standaard BMS). Daarnaast echter is het belangrijk om de mechanische passing goed te controleren.
De originele accu heeft aan de bovenzijde vaak twee uitsparingen (gleuven). In sommige gevallen is de bagagedrager van de fiets zo gevormd dat deze in deze uitsparingen valt waardoor de bagagedrager zeer passend op de accu is gemonteerd.
Twijfel je? Neem gerust contact op voor advies.
Belangrijkste voordelen
Standaard BMS vs Smart BMS
Deze accu is voorzien van een standaard BMS (Battery Management System).
Standaard BMS → geschikt voor de meeste e-bikes, regelt o.a. spanning en temperatuur Smart BMS → communiceert met de fiets (bijv. accupercentage en actieradius)
Heeft jouw fiets een smart BMS nodig? Kies dan voor de originele Joycube JCEB360 (SF-03) met smart BMS.
Deze vervangende accu kent geen alternatief anders dan de originele accu van Phylion (Joycube).
Indien smart BMS gewenst/ noodzakelijk is past enkel de originele JCEB360/ SF-03 met smart BMS.
Deze accu is geschikt voor fietsen met de JCEB360 / SF-03 uitvoering met standaard BMS. Controleer of jouw huidige accu geen smart BMS heeft, omdat deze uitvoering daar niet geschikt voor is.
Een standaard BMS regelt de werking van de accu (zoals spanning en temperatuur).
Een smart BMS communiceert ook met de fiets (bijv. accupercentage en actieradius).
Heeft jouw fiets een smart BMS nodig? Kies dan een originele uitvoering met smart BMS.
Soms wordt een fiets met een smart accu uitgeleverd voor de producent om de gebruiksgeschiedenis te kunnen uitlezen (bij garantieclaim) maar ondersteunt de fiets zelf niet het smart BMS en werkt de accu dus eigenlijk gewoon alsof het standaard BMS is.
Niet altijd. De originele accu heeft soms uitsparingen (gleuven) aan de bovenzijde waarin de bagagedrager valt.
Deze vervangende accu heeft deze uitsparingen niet. Is jouw drager hiervan afhankelijk? Dan kan de accu niet goed passen of vastklikken.
Nee, deze accu heeft een andere aansluiting. Daarom wordt standaard een nieuwe, passende oplader meegeleverd, zodat je direct veilig kunt laden.
Met 15Ah (540Wh) heb je meer actieradius dan bij veel originele uitvoeringen (zoals 522Wh). Je kunt dus langer fietsen en hoeft minder vaak op te laden.
Deze accu is geschikt voor diverse modellen Peugeot e-bikes, waaronder het model CM-111
Een goed gebruik van de accu is cruciaal voor de levensduur en de prestaties van de accu. De volgende uitgangspunten zijn hierbij belangrijk:
Voor een meer uitgebreide handleiding over het beheer en gebruik van de accu klik HIER: