€419,00 Oorspronkelijke prijs was: €419,00.€349,00Huidige prijs is: €349,00.
Betaal veilig achteraf met Billink!
Productspecificaties
| Specificatie | Omschrijving |
| Type | Li-ion |
| Model | EBG370 |
| Uitvoering | 14J |
| Introductie | 2023 (al eerder voor OEM klanten) |
| Serie | RC1701 |
| Vervangt | Phylion XH370/ EBG37 |
| Positie | Opvolger |
| Voltage & capaciteit | 37V, 14Ah (518 Wh) |
| Celtype | Prismatisch (Phylion productie) |
| BMS | Standaard BMS |
| Behuizing | Spatwaterdicht |
| Connectoren | Tulpstekker (laden) |
| Accupolen: 3 van de 6 (plus, min & LED) | |
| Gewicht | ca. 3,9 kg |
| Afmetingen | 377 × 150 × 65 mm |
| Conditie | Nieuw, fabrieksvers |
| Garantie | 24 maanden |
Bijbehorende producten
Productomschrijving
De Joycube EBG370-14J is de opvolger van oudere RC1701 fietsaccu’s (modelnaam XH370) zoals toegepast in diverse popal e-bikes.
Deze accu behoort technisch tot dezelfde generatie als de bekende Phylion Wall-E-S accu’s, maar betreft een afwijkende uitvoering met een andere behuizing, aangepaste accuslede en een andere positie van het accuslot. Hierdoor is de RC1701-uitvoering niet uitwisselbaar met de standaard Wall-E-S modellen.
De RC1701 uitvoering voor Popal is herkenbaar aan:
De accu is uitgevoerd met hoogwaardige Li-ion accucellen en levert een capaciteit van 37V – 14Ah (518Wh). Dankzij de ronde tulpstekker is deze accu compatibel met de bestaande RC1701 laadsystemen van diverse Mobion e-bikes binnen deze serie.
Deze uitvoering wordt ook gezocht als: Popal accu, Popal fietsaccu, RC1701 accu, Phylion RC1701, Joycube RC1701 en popal accu.
RAP biedt een vervangende accu in de vorm van de Volt Ride als moderne en toekomstbestendige oplossing voor uw e-bike. Deze accu is beschikbaar in 2 capaciteiten, 13- en 15Ah.
Met deze vervangende accu kiest u voor moderne accutechniek, betrouwbare prestaties en volledige garantie. Zo maakt u uw Mobion weer betrouwbaar en klaar voor de komende jaren.
Kenmerken van de Volt Ride vervangende accu
Prijs vanaf € 289
Deze accu is geschikt voor modellen van Popal die gebruik maken van een RC1701 accu. Controleer vooral de vorm van de behuizing, de positie van het accuslot en het vaste geïntegreerde achterlicht.
De RC1701 behoort technisch tot dezelfde familie als de Phylion Wall-E-S serie, maar heeft een afwijkende behuizing, andere accuslede en een andere positie van het accuslot. Daardoor zijn RC1701 accu’s niet uitwisselbaar met standaard Wall-E-S uitvoeringen.
Ja. De Joycube EBG370-14J RC1701 is de huidige opvolger van oudere Phylion XH370 en EBG370 accu’s binnen de RC1701-serie.
Ja, in de meeste gevallen wel. Deze accu gebruikt de bekende ronde tulpstekker aansluiting zoals toegepast bij oudere RC1701 uitvoeringen.
Ja. De RC1701 uitvoering is voorzien van een vast geïntegreerd achterlicht. Dit achterlicht maakt onderdeel uit van de accu en is niet afneembaar.
Deze accu is geschikt voor een aantal modellen van Popal elektrische fietsen.
Een goed beheer en gebruik van uw Veloci fietsaccu is cruciaal voor de levensduur. De basisregels:
Voor meer informatie over het gebruik van uw accu klik HIER