€379,00 Oorspronkelijke prijs was: €379,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00.
29 op voorraad
Betaal veilig achteraf met Billink!
Productspecificaties
Bijbehorende producten
Productomschrijving
Standaard BMS → geschikt voor het merendeel van de fietsen (controleert o.a. spanning en temperatuur). Smart BMS → communiceert extra data met de fiets, o.a. resterende capaciteit, actieradius etc. Controleer HIER of uw huidige accu standaard- of smart BMS heeft. Smart BMS heeft enkel zin als de fiets hierop voorbereid is.
De oude oplader past niet, daarom wordt de vervangende accu standaard geleverd met een nieuwe, passende oplader.
De accu wordt geleverd met: + Een nieuwe oplader + 2 jaar garantie + Direct leverbaar uit voorraad
| Kenmerk | Waarde |
| Artikelnummer | 5110-B |
| Modelnummer | VBJCEB360.15 |
| Fabrikant nummer | NVT |
| EAN | 9504189269261 |
| Garantie | 24 maanden |
| Toepassing | Elektrische fiets 36/37 Volt |
| Merk | Volt Ride (RAP) |
| Productspecificaties | |
| Type | Li-ION |
| Model | SF-03 (JCEB360-14.5-C) vervangende accu |
| Batterij management | Standaard BMS |
| Output voltage | 36 V |
| Capaciteit | 540 WH (36V – 15 Ah) |
| Lengte | 375 mm |
| Breedte | 150 mm |
| Hoogte | 64 mm |
| Gewicht | 2,9 kg |
| Conditie | Nieuw |
| Vooraf opgeladen | Ja, gedeeltelijk |
| Optioneel | LED achterlicht, lader, accuslede |
| Levering | Gratis verzending; Creditcard- en achterafbetaling mogelijk |